29 maart 2021
Tijd om te leven
In 2016 was er een website die ‘Schrijfland’ heette. Het was een initiatief van Jack Hage, met de gedachte dat allerlei schrijvers van allerlei genres er verhalen op konden plaatsen. Overige belangstellenden konden hier hun interesses met elkaar delen.
Dinie en ik deden mee, we schreven ook eens een artikel voor deze website. In de categorie hobby’s legde ik uit hoe je een digitale tekening op de computer kon maken. Verder konden we Schrijfland gebruiken voor promotie en was er een link naar de website van Johanna Lime.
Na een poosje kwam er een schrijfwedstrijd, iets met het thema tijd. We schreven een gedicht en maakten er ook nog een kort verhaal van. Beide plaatsten we op Schrijfland.
Later in dat jaar zou er een prijs worden uitgereikt, nadat een jury zich erover had gebogen en had besloten wat de beste inzending was.
Helaas is er van deze wedstrijd nooit meer iets terechtgekomen. De website bestaat inmiddels ook niet meer, maar ik had het verhaal nog wel. Daar heb ik nu een gratis e-book van gemaakt.
In het verhaal spelen twee magiërs een rol. Ze staan op de afbeelding, die gemaakt is van een foto van twee beeldjes die wij in huis hadden staan.
Verder heb ik gebruik gemaakt van een studie die wij eens deden naar het fenomeen tijd.
Het verhaal heeft de titel ‘Tijd om te leven’ gekregen.
Ik hoop dat jullie het een leuk verhaal vinden, het is voor de doelgroep vanaf 15 jaar volgens mij goed te lezen.
Samenvatting:
De koning is dood en zijn zoon wil dat de twee magiërs van zijn land, Sachiël en Farbod, voor hem uitzoeken in welk jaar hij zal sterven. Koning Kael wil plannen maken. Maar hoe de magiërs ook zoeken, ze vinden het antwoord op de vraag niet. Toch komt er een oplossing.

Hier is het e-book te vinden: https://www.smashwords.com/books/view/1076784
Veel leesplezier!
Johanna Lime