25 februari 2021
Een nieuw e-book van Johanna Lime.
Ik heb een e-book gemaakt van de twintig blogs die ik in 2020 over schrijven plaatste.
Ik kaart in dit e-book verschillende schrijfonderwerpen aan, voor belangstellenden van het schrijversvak. Hiermee wil ik een persoonlijk beeld geven over waar een schrijver als ik mee te maken heeft, bij het schrijven van kortverhalen en romans in het genre fantasy en sciencefiction. Ik geef hier en daar een voorbeeld uit mijn eigen werk, uit mijn eigen leven, behandel theorieën en technieken waar, volgens mij, (aspirant) schrijvers wat aan kunnen hebben.
Of jij met deze informatie ook daadwerkelijk iets kunt, is niet te garanderen. Ik weet alleen dat wat ik in dit e-book heb beschreven mij op sommige momenten tijdens mij schrijfproces heeft geholpen. Ik hoop dat anderen kunnen profiteren van wat ik in de loop der jaren in aantekeningen, ‘Limeschrift’, heb verzameld. Ik heb op het moment zelf zes romans en tweeëndertig korte verhalen uitgegeven en daar komen telkens nieuwe bij.
Hier is het e-book te vinden: https://www.smashwords.com/books/view/1071038
Op Smashwords bepaalt de koper zelf de prijs die hij of zij ervoor geven wil.
Bij retailers, zo als Kobo, is de prijs $ 2.99
Dus als je slim bent haal je hem gratis van mijn Smashwords pagina af!
Het is deze keer non-fictie, een informatieschrift over schrijven, aan de hand van mijn eigen ervaringen.
Voor de kaft heb ik het plaatje van Julien Tromeur van Shutterstock gebruikt, van een draak die ik ook voor mijn blogs gebruikte.
Verder heb ik de kaft zelf bewerkt in Paint Shop Pro 2021.
De tekst is iets bewerkt overgenomen van de twintig blogs die ik in 2020 plaatste, die blijven ook gewoon nog op mijn blogsite staan, dus daar kun je ze nog steeds vinden.
Er zijn links opgenomen bij bronnen, waar je meer informatie over schrijven vinden kunt.
Het leek me handig als je alles bij elkaar zou hebben staan, vandaar dat ik er een e-book van heb gemaakt.
Behalve als e-pub is het ook in andere formaten te downloaden, zoals pdf.
Veel studieplezier!
Johanna Lime