Interview, recensie en plaatjes maken voor blogs

Geplaatst 24 oktober 2018

Als je schrijft dan zijn er van die dagen dat je helemaal niet schrijft. Althans, niet verder komt met je manuscript. Je doet dan dingen die wel gerelateerd zijn aan het schrijven en dat is ook heel leuk, maar er komt geen letter bij het verhaal waaraan je werkt.

Interview voor Hebban Sciencefiction en Fantasy

Op maandag kwam Merel bij ons op bezoek voor een interview. Zij is een van de ambassadeurs van Hebban Sciencefiction en Fantasy. Samen met nog een andere ambassadeur leest zij de eerste twee delen van onze trilogie ‘De vergeten vloek’.
Dat zijn dus deel 1 ‘Sluimerend vuur’ en deel 2 ‘Smeulend venijn’, best aardig dikke pillen.

Dat doen ze omdat er in november 2018 een duorecensie van onze boeken zal verschijnen op Hebban. Wij zijn natuurlijk reuze benieuwd naar wat dit duo van onze boeken vindt en we hebben Merel er al een beetje over uitgehoord. In elk geval vonden beide recensenten dat de boeken hoewel ze nogal dik zijn uitgevallen heel vlot lazen. Daar zijn we blij mee, want zelf vinden we niets zo vervelend als een boek waar je als lezer niet doorheen komt. Onze boeken lezen vlot, dat horen we steeds weer en daar zijn we best trots op.

Tijdens het interview werden er natuurlijk verschillende vragen gesteld en die hebben we spontaan kunnen beantwoorden, maar wat er precies is gezegd vertellen we nu niet. Dat zal in november op Hebban te lezen zijn. Wij kijken ernaar uit en vinden het heel spannend wat er in het interview zal komen te staan. Ook de duorecensie is iets waar we vol verwachting naar uitzien.

Leuk om een ambassadeur van Hebban op de thee te krijgen, Merel.

Hier vindt u de Hebban fantasyclub: https://www.hebban.nl/spot/fantasyclub/

 

De eerste recensie van ons nieuwste boek

We hadden ons nieuwste boek ‘Smeulend venijn’ ook opgestuurd naar bloggers die we via Facebook kennen. Hun recensies wachten we eveneens vol spanning af. De boekenbloggers hebben het druk met hun recensies. Ze lezen de boeken veelal op volgorde van binnenkomst, wat betekent dat we even geduld moeten oefenen.

Het was dan ook een leuke verrassing dat Hanneke Tinor-Centi op woensdag haar recensie klaar had. Natuurlijk waren we heel benieuwd naar haar oordeel. Zij heeft veel kennis van zaken en is een literair agent. Dagelijks zien we recensies van allerlei boeken die zij beoordeeld heeft. Sluimerend vuur had bij haar in 2017 een goede recensie gekregen en ze wilde het tweede deel van ‘De vergeten vloek’ ook graag lezen.

Vandaag kwam de recensie dus. Het is alweer een hele fijne en we zijn best een beetje trots dat ze heeft gezien dat onze schrijfstijl steeds beter wordt.

We hebben haar recensie op de website Boeken van Johanna Lime overgenomen, hij staat onder Recensies Smeulend venijn. Maar om ze allebei te bekijken, kunt u ook de onderstaande links gebruiken.

Deel 1 Sluimerend vuur Recensie deel 1 is hier te vinden

Deel 2 Smeulend venijn Recensie deel 2 is hier te vinden

 

Over Hanneke Tinor-Centi

Hanneke Tinor-Centi (1960), eigenaar van HT-C Communicatie en Marketing, literair agent, boekmarketeer en recensent.

http://ht-c-communicatie.nl/

 

Plaatjes maken voor blogs

Tot mijn schrik kwam ik er achter dat ik nog geen plaatjes had gemaakt voor bij de recensies op onze website, voor het geval we die op Goodreads, Hebban, Bol of waar dan ook ontdekken en ze over willen nemen voor onze eigen pagina. Dus vandaag ben ik aan het frutselen gegaan in Corel Paint Shop Pro, waarin ik alle plaatjes en foto’s bewerk die op onze websites komen. Voor de recensies heb ik er nu een heel stel in voorraad, zoals deze:

Ik heb dus wel iets getekend en ook iets geschreven, maar dat was voor blogs.

Het is maar goed dat dit nu gebeurt, want in november met de NaNoWriMo mag ik me niet te veel af laten leiden. Dan moeten er schrijfkilometers worden gemaakt!

Groeten,

Johanna Lime